כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  תמי קאלי

  ארכיון

  ארכיון : 9/2010

  19 תגובות   יום ראשון, 26/9/10, 15:32

  "אני יודע, ואת יודעת, שבחפץ חשוד אסור לגעת..וגם אסור להתקרב". הוותיקים מביניכם בוודאי זוכרים את הסלוגן  מתוך תשדיר השירות המזהיר מפני חפץ חשוד שכיכב על מסכינו אי שם בשנות ה-80 של המאה הקודמת...אמנם הנושא חשוב והמטרה מקודשת, אך למושג המכונה "חפץ" נוצר פה שם רע על לא עוול בכפו. לכן התכנסו כאן היום על מנת לתקן את התדמית השלילית למילה "חפץ".

   

  אתם וודאי שואלים למה לנו לחפוץ בחפץ? הרי חפץ מיד נראה לנו חשוד ומוזר. אך אם נביט סביב, מיד נבחין כי אנו מוקפים בכל מיני סוגים של חפצים. חפצי נוי, קישוט, אומנות ,אכסון ובישול, לצד חפצים המשרתים אותנו נאמנה בעבודה, במנוחה ובשעות הפנאי.

   

  הרי בסופו של יום, רובנו לא זכינו (לפי הסטטיסטיקה) וכנראה שגם לא נזכה לבנות את בית חלומותינו בדיוק לפי החלום. רובנו נתפשר על דירה או בית משותף, או במקרה שנזכה וכן נבנה בית חלומות, על הדרך נתפשר ונעגל פינות בגלל ענייני העלויות ושאר המגבלות הידועות. אך בכל זאת בית זה בית ורצוי לייחד ולקשט אותו על פי טעמנו ולתת בו את מיטב "אותותינו", שכל האורחים יידעו שזהו בייתנו ומבצרנו. טמון פה פרדוקס לא קטן, מצד אחד אין אנו רוצים למלא את חלל הבית בריהוט וחפצי קישוט זולים מהרשתות להמונים, אך מנגד בחנויות הבוטיק ישנם אמנם חפצים מקסימים אך בד בבד עם מילוי ההרגשות בלב הן מרוקנות את הפרוטות בכיס ובארנק.

   

  הפיתרון אותו אני מציעה ב"חפץ" לב טמון בזירת המסחר בסגנון שוק הפשפשים שאותו אין אחד שלא מוקיר, זוכר ואוהב. נקודת  מפגש וירטואלי בו ניתנת במה לאומנים מתחילים לצד וותיקים, חפצים ישנים, חדשים ובעיקר אהובים. למי שתר אחר חפצים ייחודיים ומרגשים, כאלה שמכניסים אל בין כותלי הבית הרגשת ייחוד וחמימות אישית ובלעדית, אני מזמינה בזאת לבוא ולהציץ, להעיף מבט במסחר חפצי האומנות והנוי, הריהוט והביגוד- במחירים סבירים ואם מחפשים היטב ובעין בוחנת-ניתן למצוא ממש מציאות שלא תמצאו בשום זירה אחרת. .


   ''

   

  אם דרך המחשב הנייד ואם דרך הסלולארי החכם בכף היד, אפילו מהמחשב במשרד – בהפסקת הקפה הבאה תקפצו לבקר- אני  סבורה כי אף אחד לא יצטער.   

  http://thefleasmarket.co.il

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום חמישי, 16/9/10, 08:41

   "אל תשויצי לך, גם אבא שלי בחיל אויר"...

   http://fleamarket.co.il/?cmd=catalog&act=postread&id=93

   ''

   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום חמישי, 2/9/10, 08:32

    Tammy Kaly

    collage

    ''

    דרג את התוכן:

     פרופיל

     תמי קאלי
     1. שלח הודעה
     2. אוף ליין
     3. אוף ליין