כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  תמי קאלי

  ארכיון

  ארכיון : 1/2011

  2 תגובות   יום חמישי, 13/1/11, 20:40

  מופלאים הציורים של הצייר הצרפתי Amile Vernon שנולד בפריז ועבד גם בלונדון.

  הוא הוזמן לצייר פורטרטים של נשות החברה ואכן ביצע באופן מושלם את מלאכתו.

  אני אוהבת את הדמויות דרך עיניו של אמיל ורנון.

  אלו ציורי שמן שהוצגו בכל העולם גם בקנדה וגם באמריקה.

  הינה כמה מעבודותיו להנאתכם.

  ''

  ''

  ''

  ''

  ''

  ''

  www.fleamarket.co.il

  דרג את התוכן:
   1 תגובות   יום ראשון, 2/1/11, 12:42

   פני הדור כפני החדר

   בילדותי, כמו כל ילדה נורמאטיבית, הייתי חובבת של סרטים מצוירים. אחד הסרטונים הזכור לי במיוחד תיאר תערוכת כלבים. הסרט יצר התאמה בין הבעלים לבין הכלבים. כך איש שמן ועם קרס היה בעליו של בולדוג שמנמן ופחוס מראה. גברת דיקקת גזרה ולבושה למשעי הייתה בעליו הגאים של כלב פודל מעוצב ומקושט. כחלק מן ההומור של יוצרי הסרטון, שהיה אמריקאי במקור, זכתה גם הנקניקייה בלחמנייה – hotdog – באנגלית, לחיים משלה לצד בעליה הטבח...

   גם בתחום הריהוט, ניתן למצוא קווי דמיון בין הקונספט שעל פיו מעוצב הבית, בין אם במכוון או באקראי, לבין בעל הבית. כך למשל מי שביתו מכיל ערב רב של חפצים ופרטי ריהוט משלל צבעים, זרמים וסגנונות, סביר להניח שאינו נמנה על אלו שמודעים למשמעות ולהשלכות של העיצוב על האווירה בבית ( או שלכל הפחות זה אינו בראש סדר העדפותיו).

   ''


   מנגד, ניתן למצוא אנשים, אפילו צעירים שמתגוררים בדירת סטודנטים ונאנקים תחת עול עלות דמי הלימוד האקדמאיים, שיעצבו את החדר וחצי בלי חלון שלהם בקפדנות שתעניק למרחב מחייתם מראה של מיליון דולר. אפשר אף למצוא דירות של שותפים שאותם הפריטים יסודרו בשני אופנים כך בגזרה אחת ייווצר הרושם המוקפד והמושקע ומעבר למחיצת הגבס נגלה עיצוב בסגנון חדרי הנוער בקיבוצים של פעם (ויסלחו לי הקיבוצניקים שכן עמלו להשוות לחדרם מראה מכובד).
   עיצוב של מרחב דירתי, בין אם מדובר על בית החלומות, דירת מעבר או כל פתרון דיור שנמצא, נתון כולו בידי הבעלים או הדיירים. בעזרת עריכת מחקר  קטן בעזרת האינטרנט וספרי עיצוב ניתן לקבל רעיונות ותובנות שירעננו ויפקחו לנו את העיניים בשלל רעיונות והצעות שיסייעו בעדנו להפוך את חורבות לארמון שמגשים משאלות. והכל כמובן במחיר שווה לכל כיס.


   אז לפני שאתם משלימים עם המראה הנתון של ביתכם, דירתכם או חדר הסטודנטים שלכם בדירת הרווקים / רווקות, תעשו לעצמכם restart  קטן בראש ותנסו בעזרת סידור מחדש של הפריטים הקיימים לצד נגיעות קטנות של רהיטים חדשים לשדרג את המראה כך שישקף בצורה נאותה את אופייכם ואת תפיסת העיצוב שלכם.

   כי חשוב לזכור, חזור והזכר, כי פני הדור  כפני החדר.

    

   http://www.fleamarket.co.il/

   דרג את התוכן:

    פרופיל

    תמי קאלי
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין